2020-2021 н.р.
Іван Самборин, учень 8 класу
ІІІ місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція «Українська мова») з роботою "Концепт ВІЙНА: особливості вербальної об'єктивації в мові повісті Григора Тютюнника "Климко". Науковий керівник – Самборин Вікторія Леонідівна, вчитель української мови та літератури.
ІІ місце у ІІІ етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. (Вчитель Вікторія Самборин).
Іван Кияшко, учень 8 класу
ІІІ місце в Обласній олімпіаді з математики (Вчитель Ганна Попелянська)
ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з української мови та літератури (Вчитель Вікторія Самборин)
Вакуленко Наталія, учениця 7 класу
І місце в фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт «Юний дослідник» з роботою: ««Весільні обряди в селі Білоцерківці, Бобровицького району, Чернігівської області» (вчитель Самборин В.Л.)
Пастушенко Даша, учениця 9 класу
ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості "Безпека в житті - життя в безпеці" (Вчитель Іван Самборин).
2019-2020 н.р.
Буяло Надія, учениця 4 класу
ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Гуманне ставлення до тварин»(Журибеда В.І.).
Самборин Антоній, учень 5 класу
ІІІ місце у Міжнародному конкурсі-фестивалі дитячо-юнацької творчості "Перлина Fest" у номінації«Художнє декламування» за виконання гуморески П.Глазового «Бобик» (Самборин В.Л.).
ІІ місце у ІІ етапі ХХ конкурсу з української мови імені Петра Яцика(Самборин В.Л.).
ІІІ місце у Регіональному конкурсі на кращий текст пісні про лісове господарство(Самборин В.Л.).
Ющенко Анастасія, учениця 5 класу
ІІ місце в Міжнародному конкурсі-фестивалі дитячо-юнацької творчості "Перлина Fest" у номінації «Естрадний вокал» за виконання двох номерів (пісні польською мовою «Po łące biega lato» та «Намалюю тобі зорі» сл. і муз. Тіни Кароль) (Самборин В.Л.).
Вакуленко Наталія, учениця 6 класу
І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт «Юний дослідник» з роботою: ««Весільні обряди в селі Білоцерківці, Бобровицького району, Чернігівської області» (Самборин В.Л.).
Іван Самборин, учень 7 класу
І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики (Попелянська Г.В.).
І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови (Самборин В.Л.).
І місце у ІІ етапі ХХ конкурсу з української мови імені Петра Яцика (Самборин В.Л.).
ІІІ місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція «Українська мова») з роботою "Оказіоналізми у повісті Григора Тютюнника "Климко": структурно-семантична характеристика"(Самборин В.Л.).
ІІІ місце у ІІ етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка(Самборин В.Л.).
ІІІ місце у Регіональному конкурсі на кращий текст пісні про лісове господарство(Самборин В.Л.).
ІІ місце та отримав срібну медаль у Міжнародному конкурсі-фестивалі дитячо-юнацької творчості "Перлина Fest" у номінації «Художнє декламування» за виконання композиції з віршів Тараса Шевченка «В неволі думає Шевченко…»(Самборин В.Л.) .
ІІ місце в ХV Регіональному конкурсі учнівської творчості "Стежка до Шевченка" в номінації "Проза" у віковій категорії "Середні класи"
Лауреат ІІ туру Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» з краєзнавчо-дослідницькою роботою «Священик Матвій Полонський» (Самборин В.Л.).
Іван Кияшко, учень 7 класу
І місце у ІІ етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка(Самборин В.Л.).
ІІ місце та отримав срібну медаль у Міжнародному конкурсі-фестивалі дитячо-юнацької творчості "Перлина Fest" у номінації «Патріотичний твір» за виконання поезії під музичний супровід «Вірити не хочу, що війна…» (Автор невідомий) (Самборин В.Л.).
Пастушенко Даша, учениця 8 класу
І місце в обласному конкурсі навчальних презентацій з питань безпеки життєдіяльності серед школярів та студентів області «Збережи себе» за фільм "Мій Супій"(Самборин І.М.).
ІІ місце в обласному турі Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби» за роботу «Василь Стус: Я не міг стерпіти. Я не міг мовчати!» (Самборин В.Л.).
Ковшер Яніна, учениця 9 класу
Лауреат Х Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт "Я - журналіст!" (Самборин В.Л.).
Математичний конкурс «Кенгуру» (Всеукраїнськи етап)
Відмінний результат:
Самборин А., Ющенко А. (Попелянська Г.В.)
Шевченко Альона (Журибеда В.І.)
Добрий результат:
Пастушенко А. (Горбачевська Н.В.)
2018-2019 н.р.
Ющенко Анастасія посіла ІІ місце в VI Міжнародному конкурсі-фестивалі дитячо-юнацької творчості "Перлина Fest"у номінації "Пісенний конкурс (академічний/класичний, сучасний естрадний, народний спів)" у віковій категорії 7-10 років з піснею "Квітка-душа", муз.К.Меладзе, сл.Діани Гольде.
Нагороджена Дипломом та медаллю у конкурсі-фестивалі творчості «МИ З УКРАЇНИ» - «Made in Ukrainе» за виконання пісні "За лісами, горами..." муз. М.Некрасова, сл.С.Гаврилова
Самборин Іван здобув ІІ місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція «Українська мова») з роботою "Вербалізація концепту ПРИРОДА в оповіданні Григора Тютюнника "Дивак". Науковий керівник – Самборин Вікторія Леонідівна, вчитель української мови та літератури.
Виборов ІІ місце в VI Міжнародному конкурсі-фестивалі дитячо-юнацької творчості "Перлина Fest" у номінації "Художнє декламування"(художній твір, гумореска, вірш) у віковій категорії 11-13 років з гуморескою "Сам себе перехитрив" Степана Олійника.
Зайняв І місце у ІІ етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Зайняв І місце у ІІ етапі ХІХ конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
Зайняв ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.
Зайняв І місце у ХІV Регіональному конкурсі учнівської творчості "Славні нащадки Тараса" у номінації "Поезія".
Зайняв І місце обласному конкурсі дослідницьких робіт "Вогняні історії" до Дня памʼяті аварії на Чорнобильській АЕС у номінації екранний жанр "Особиста історія"
Зайняв ІІІ місце у І обласному конкурсі "Театральна весна" у номінації "Художнє декламування"(Вікова категорія 11-13 р.).
Самборин Іван та Буяло Крістіна (колектив "Юні актори") вибороли ІІІ місце та медаль І обласному конкурсі "Театральна весна" у номінації "Уривок з вистави" (Вікова категорія 11-13 р.).
Лукʼяненко Владислав зайняв ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.
Лукʼяненко Владислав та Буяло Аліна стали Лауретами І (обласного) туру Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді "Українська революція: 100 років надії і боротьби" за роботу "Дисидентський рух опору комуністичному режимові" та нагороджені Грамотою комунального позашкільного навчального закладу "Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді".
Зайняв ІІІ місце у І обласному конкурсі "Театральна весна" у номінації "Художнє декламування"(Вікова категорія 14-17 р).
Лукʼяненко Владислав та Буяло Аліна (колектив "Ритми юності") вибороли ІІІ місце та медаль І обласному конкурсі "Театральна весна" у номінації "Уривок з вистави"(Вікова категорія 14-17 р).
|