Четвер, 09.07.2020, 01:35
Вітаю Вас Гість | RSS

Білоцерківський ЗЗСО І-ІІ ступенів

Наші досягнення

2019-2020 н.р.

Буяло Надія, учениця 4 класу

ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Гуманне ставлення до тварин»(Журибеда В.І.).

Самборин Антоній, учень 5 класу

ІІІ місце  у Міжнародному конкурсі-фестивалі дитячо-юнацької творчості "Перлина Fest" у номінації«Художнє декламування» за виконання гуморески П.Глазового «Бобик» (Самборин В.Л.).

ІІ місце у ІІ етапі ХХ конкурсу з української мови імені Петра Яцика(Самборин В.Л.).

ІІІ місце у Регіональному конкурсі на кращий текст пісні про лісове господарство(Самборин В.Л.).

Ющенко Анастасія, учениця 5 класу

ІІ місце в Міжнародному конкурсі-фестивалі дитячо-юнацької творчості "Перлина Fest" у номінації «Естрадний вокал» за виконання двох номерів (пісні польською мовою «Po łące biega lato» та «Намалюю тобі зорі» сл. і муз. Тіни Кароль) (Самборин В.Л.).

Вакуленко Наталія, учениця 6 класу

І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт «Юний дослідник» з роботою: ««Весільні обряди в селі Білоцерківці, Бобровицького району, Чернігівської області» (Самборин В.Л.).

Іван Самборин, учень 7 класу

 І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики (Попелянська Г.В.).

 І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови (Самборин В.Л.).

  І місце у ІІ етапі ХХ конкурсу з української мови імені Петра Яцика (Самборин В.Л.).

 ІІІ місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція «Українська мова») з роботою "Оказіоналізми у повісті Григора Тютюнника "Климко": структурно-семантична характеристика"(Самборин В.Л.).

ІІІ місце у ІІ етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка(Самборин В.Л.).

 ІІІ місце у Регіональному конкурсі на кращий текст пісні про лісове господарство(Самборин В.Л.).

ІІ місце  та отримав срібну медаль у Міжнародному конкурсі-фестивалі дитячо-юнацької творчості "Перлина Fest" у номінації «Художнє декламування» за виконання композиції з віршів Тараса Шевченка «В неволі думає Шевченко…»(Самборин В.Л.) .

ІІ місце  в ХV Регіональному конкурсі учнівської творчості "Стежка до Шевченка" в номінації "Проза" у віковій категорії "Середні класи"

Лауреат ІІ туру Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» з краєзнавчо-дослідницькою роботою «Священик Матвій Полонський» (Самборин В.Л.).

Іван Кияшко, учень 7 класу

І місце у ІІ етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка(Самборин В.Л.).

ІІ місце та отримав срібну медаль у Міжнародному конкурсі-фестивалі дитячо-юнацької творчості "Перлина Fest" у номінації «Патріотичний твір» за виконання поезії під музичний супровід  «Вірити не хочу, що війна…» (Автор невідомий) (Самборин В.Л.).

                       Пастушенко Даша, учениця 8 класу

І місце в обласному конкурсі навчальних презентацій з питань безпеки життєдіяльності серед школярів та студентів області «Збережи себе»  за фільм "Мій Супій"(Самборин І.М.).

ІІ місце в обласному турі Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби» за роботу «Василь Стус: Я не міг стерпіти. Я не міг мовчати!» (Самборин В.Л.).


                                            Ковшер Яніна, учениця 9 класу

Лауреат Х Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт "Я - журналіст!" (Самборин В.Л.).

 

Математичний конкурс «Кенгуру» (Всеукраїнськи етап)

Відмінний результат:

Самборин А., Ющенко А. (Попелянська Г.В.)

Шевченко Альона (Журибеда В.І.)

Добрий результат:

Пастушенко А. (Горбачевська Н.В.)

                                                                       

                                                                                                            2018-2019 н.р.

     Ющенко Анастасія посіла  ІІ місце в VI Міжнародному конкурсі-фестивалі дитячо-юнацької творчості "Перлина Fest"у номінації "Пісенний конкурс (академічний/класичний, сучасний естрадний, народний спів)" у віковій категорії 7-10 років з піснею "Квітка-душа", муз.К.Меладзе, сл.Діани Гольде.

Нагороджена Дипломом та медаллю у  конкурсі-фестивалі творчості «МИ З УКРАЇНИ» - «Made in Ukrainе» за виконання пісні "За лісами, горами..." муз. М.Некрасова, сл.С.Гаврилова

 

 

 

  Самборин Іван здобув ІІ місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція «Українська мова») з роботою "Вербалізація концепту ПРИРОДА в оповіданні Григора Тютюнника "Дивак". Науковий керівник – Самборин Вікторія Леонідівна, вчитель української мови та літератури.

 Виборов  ІІ місце в VI Міжнародному конкурсі-фестивалі дитячо-юнацької творчості "Перлина Fest" у  номінації "Художнє декламування"(художній твір, гумореска, вірш) у віковій категорії 11-13 років з гуморескою "Сам себе перехитрив"  Степана Олійника.

 Зайняв І місце у ІІ етапі ІХ  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.  

 Зайняв І місце у ІІ етапі ХІХ конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

 Зайняв ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

Зайняв І місце у ХІV Регіональному конкурсі учнівської творчості "Славні нащадки Тараса" у номінації "Поезія".

Зайняв І місце  обласному  конкурсі дослідницьких робіт "Вогняні історії" до Дня памʼяті аварії на Чорнобильській АЕС   у номінації екранний жанр "Особиста історія"

Зайняв ІІІ місце у І обласному конкурсі "Театральна весна" у номінації "Художнє декламування"(Вікова категорія 11-13 р.).

Самборин Іван та Буяло Крістіна (колектив "Юні актори")  вибороли  ІІІ місце та медаль І обласному конкурсі "Театральна весна" у номінації "Уривок з вистави" (Вікова категорія 11-13 р.).

 

 

 

 

 

 Лукʼяненко Владислав зайняв ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.

 Лукʼяненко Владислав та Буяло Аліна стали Лауретами І (обласного) туру Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді "Українська революція: 100 років надії і боротьби" за роботу "Дисидентський рух опору комуністичному режимові"  та нагороджені Грамотою комунального позашкільного навчального закладу "Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді".

Зайняв ІІІ місце у І обласному конкурсі "Театральна весна" у номінації "Художнє декламування"(Вікова категорія 14-17 р).

Лукʼяненко Владислав та Буяло Аліна (колектив "Ритми юності") вибороли  ІІІ місце та медаль І обласному конкурсі "Театральна весна" у номінації "Уривок з вистави"(Вікова категорія 14-17 р).

                                                                                                                     

Пошук
Вхід на сайт
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0