15:16
Літературний конкурс "Ми за тверезе життя !"— 2019

        

      З метою виховання здорового, тверезого способу життя, формування тверезих переконань серед дітей та молоді, розповсюдження літератури на тему тверезого, безалкогольного життя вже кілька років підряд проводиться літературний конкурс творчих робіт «Ми за тверезе життя!» (проза, поезія) серед учнів усіх шкіл України та всіх бажаючих без вікових обмежень.

   Організаторами  цього конкурсу  є громадська організація «Рух «Твереза Україна» та Київська міська організація товариства тверезості та здоров’я.

   Цього року учні  та педагоги нашого закладу теж візьмуть участь у конкурсі. З цією метою у закладі оголошено прийом робіт на шкільний етап літературного конкурсу. Роботи переможців шкільного етапу  буде відправлено на Всеукраїнський конкурс.

   Прийом робіт на Всеукраїнський конкурс триватиме з 1 січня до 31 березня 2019 року на офіційній сторінці конкурсу: http://tvereza.info/konkurs.

Участь у конкурсі безкоштовна.

Із електронним варіантом збірника кращих конкурсних робіт за 2017 рік можна ознайомитися за посиланням: http://tvereza.info/books/my-za-tvereze-zhyttia-2017.pdf.

Переглядів: 136 | Додав: Освіта | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: