17:18
Розпочав роботу пришкільний табір "Веселка"

        

   Літо – найкраща пора року для дітей, воно дає можливість відпочити від уроків, вдосталь спілкуватися з друзями. Літо – пора ігор, яскравих вражень, вільного вибору занять, поповнення силами, відновлення здоров’я, морального загартування, духовного збагачення, творчості, активного пізнання світу та себе в ньому.

  Організація пришкільного оздоровчого табору – одна з найцікавіших форм роботи з учнями в літній період. На базі Білоцерківського ЗЗСО І-ІІ ступенів щорічно проводиться для учнів оздоровча зміна в таборі з денним перебуванням. За короткий проміжок часу ми стараємось створити в таборі реальні умови для збереження й укріплення здоров’я дітей, формування здорового способу життя, щоб кожна дитина повірила в свої сили і знала, що її здоров’я в її руках. Адже здоров’я – це не тільки відсутність хвороб, але і фізична, соціальна і психологічна гармонія людини, доброзичливі стосунки з людьми, природою, а також із самим собою.

    У літньому оздоровчому таборі сплітаються активний відпочинок із розвитком інтелекту, вихованням особистісних якостей із розвитком самостійності. Літній пришкільний оздоровчий табір – могутня форма проти бездоглядності, асоціальної поведінки учнів.

   Літній табір кличе у свої оселі!
Діток галасливих на смачний обід.
Крізь ліси зелені, вікові діброви 
Дружно ми крокуєм, пізнаємо світ.
Лащаться в долині квіти кольорові, 
Дятел на смереці стукотить: «Привіт!»

Ми йдемо бадьорі, сповнені надії, 
Настрій піднімають табірні пісні. 
Збудуться бажання й заповітні мрії, 
Виграють веселки барви чарівні.
То ж ходімо з нами, хлопчики й дівчатка, 
Любить літній табір щебет дітлашні. 

   

  Отож,  28 травня 2019 року розпочав свою роботу пришкільний табір "Веселка".

  Бажаємо усім приємного та змістовного відпочинку!

  

   

 

Переглядів: 40 | Додав: Освіта | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: